Každý, kto si kúpi učebnicu Základy metódy  projektového riadenia PRINCE2® získava kompletnú sadu manažérskych dokumentov PRINCE2® a bonusový kód, ktorý mu umožní vstúpiť do platenej sekcie videoškolení a pozrieť si všetky videá. Vstup do sekcie je časovo obmedzený a slúži len na prezretie si obsahu a zváženie zakúpenia kompletného videoškolenia. Elektronickú formu kurzu PRINCE2® si môžete zakúpiť kedykoľvek neskôr.  Ešte výhodnejšie je zakúpiť si set, učebnicu aj s videokurzom. Celú cenu učebnice, prípadne aj elektronického videokurzu odrátame študentom v prípade, ak sa rozhodnú absolvovať certifikačný kurz APMG PRINCE2® Foundation.

Manuál - učebnica pre projektové riadenie PRINCE2 - certifikované školenie APMGUčebnicu samostatne alebo zvýhodnenú sadu učebnicu s videokurzom a záverečnou skúškou si môžete kúpiť v časti Objednávky. Pokiaľ ste si už kúpili našu učebnicu elektronicky alebo v kníhkupectve, videokurz si môžete dokúpiť na stránke www.prince-2.sk.

Bonusový kód môžete použiť iba raz, a to v období do 3 mesiacov po zakúpení manuálu.

Ak chcete, aby sme vám odrátali cenu učebnice a videokurzu z cenníkovej ceny certifikovaného školenia PRINCE2® Foundation, musíte školenie absolvovať v období do 12 mesiacov po zakúpení manuálu.